Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
25
26
27
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Artykuły

Nowe numery telefonów

W związku z kończącym się remontem w budynku Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile informujemy o zmianie numerów telefonicznych oraz sposobie ich wybierania: od 8 stycznia br. dzwoniąc do CDN, należy wybrać główny numer (Centrala - sekretariat lub Centrala - Wypożyczalnia), a następnie numer wewnętrzny

 

 CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W PILE

Centrala - sekretariat
tel. 67 352 70 10
fax. 67 352 70 16

 Biblioteka Pedagogiczna
Centrala - Wypożyczalnia
tel. 67 213 11 27

   numer wew.  
DYREKTOR
Grzegorz Bogacz
11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
V-CE DYREKTOR
Beata Walczak
31 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Główna księgowa
Zofia Jedynak
23 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik administracji
Wojciech Barczak
12 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     
SEKRETARIAT
Jolanta Świderska


10

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     
Doradcy metodyczni
18  
     
PRACOWNIA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik Irena Denisoff
22 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista - formy doskonalące
Jolanta Midor
20 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konsultant
Izabela Okrzesik-Frąckowiak
38 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alina Buczak
21 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     
PRACOWNIA DORADZTWA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik
dr Danuta Kitowska
26 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Stachowiak
28 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karolina Skotarczak – Dobrzyńska 28 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     
PRACOWNIA INFORMACJI I WYDAWNICTW
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik Katarzyna Kwaśnik
27 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konsultant
Sławomir Kozłowski
40 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Monika Kłos
29 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     
KSIĘGOWOŚĆ
Emilia Makowska
Dorota Chmielowiec

25
24
 
     
Kadry
Alicja Maluśkiewicz
15 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
POLIGRAFIA
19  
PORTIERNIA
13  
SPECJALISTA
Ewa Grala - faktury
14 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Bugajski 17 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     
Biblioteka Pedagogiczna    
Wypożyczalnia i Zbiory Audiowizualne
Kierownik: mgr Mirosława Michałek
35 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Informacyjno-Bibliograficzny i Czytelnia
Kierownik: mgr Magdalena Gutowska
32 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gromadzenie i Opracowanie Zbiorów
Kierownik: mgr Ewa Malinowska
36 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
     
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
https://bp.cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-uam-pilagk-is-190.pnglink
https://bp.cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-ppp-pilagk-is-190.pnglink
https://bp.cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-policja-pilagk-is-190.pnglink
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i